MŠ Přílepy
MŠ Přílepy "Cesta kolem světa s kocourem Matyáškem"

Pravidla pro rodiče

Rodiče jsou povinni seznámit se a závazně se řídit Školním řádem mateřské školy, kde naleznou všechny potřebné informace.

Provozní doba MŠ 6:30 hod. do 16:30 hod.

Příchod do MŠ

Pro děti z oddělení Soviček je stanoven příchod do školy do 7:30 hod. (sociální rozvoj, upevňování vztahů ve skupině, individuální práce s dítětem, výtvarné tvoření, atd.). Pozdější příchody narušují chod a výchovnou činnost školy.

Pro děti z oddělení Koťátek je stanoven příchod do školy do 8:00 hod.

V případě potřeby, či návštěvy lékaře, lze přivádět děti později a to po domluvě s ředitelem nebo učitelkou daného oddělení.

Rodiče jsou povinni oznámit včas v MŠ nepřítomnost dítěte (viz. Školní řád).

Rodiče nebo jejich zástupci předají přímo osobně dítě pedagogické pracovnici do třídy.

Dítě vyzvedávají rodiče, nebo jiné pověřené osoby. Písemné pověření je ve třídě, nebo u ředitelky školy. Bez tohoto pověření učitelka dítě pověřeným osobám nepředá.

Do MŠ patří dítě zdravé. Učitelé mají právo nepřijmout dítě se známkami nemoci v zájmu ostatních dětí. Pokud se v rodině vyskytne infekční onemocnění, rodiče jsou povinni tuto skutečnost ihned nahlásit v MŠ. Rodiče jsou povinni oznámit všechny změny v osobních datech dítěte, změny telefonních čísel, změnu zdravotní pojišťovny. Pedagogická pracovnice odpovídá za dítě od doby převzetí od rodiče do doby převzetí dítěte rodiči nebo jejich zástupci.

Rodiče jsou povinni okamžitě a bez odkladu oznámit jakoukoliv změnu zdravotního stavu dítěte!!!

Strava a platba se ZŠ Přílepy

Strava dětí se musí předplatit bankovním převodem (inkaso) na měsíc dopředu přímo ve školní jídelně při ZŠ Přílepy. Odhlášené obědy budou odčítány až při dalším předplácení.

Pro rodiče

Dnes je 28.11.2022

Svátek má René

Státní svátky a významné dny na dnešek:

• Mezinárodní den nekupování ničeho

Motto

Mějme rádi děti, které nám byly svěřeny do péče, projevujme jim náklonnost, mějme pochopení pro jejich citové prožitky a potřeby. Jen dítě, které je od svého nejútlejšího věku milováno a citově uspokojováno bude schopno samo milovat.